DÁMSKE - Veľkosť - XXL

Dámska lyžiarska bunda je veľmi dôležitou súčasťou lyžiarskeho oblečenia. Keďže lyžovanie si vyžaduje adekvátnu prípravu bez ohľadu na vašu úroveň lyžovania, je dôležité zvážiť správny výber bundy.

Pri dámskej lyžiarskej bunde je rovnako ako pri pánskych modeloch najdôležitejšia membrána a kľúčové technológie. Je dôležité, aby dámska bunda chránila pred chladom, vlhkom a vetrom - tieto podmienky musí spĺňať membrána, ktorá si poradí so širokou škálou poveternostných podmienok. Dobrá dámska lyžiarska bunda by mala byť tiež vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré by mali byť ľahké a zároveň odolné. Za pohodlie a úplnú voľnosť pohybu sú zodpovedné materiály a správny strih bundy.

Ponúkame mnoho dámskych lyžiarskych búnd od obľúbených a uznávaných značiek vo svete lyžovania. Patria medzi ne spoločnosti Fischer, Head a Salomon. Tieto značky sa vyznačujú dlhoročnými skúsenosťami, využívaním moderných technológií a snahou o dokonalosť. Netreba zabúdať, že dokonale padnúca dámska lyžiarska bunda je aj bunda, ktorá drží krok s aktuálnymi trendmi, pretože, ako všetci vieme, šport a móda idú ruka v ruke.