DETSKÉ / JUNIOR - Veľkosť - 152

Na svahu je okrem zábavy a veselej atmosféry najdôležitejšia bezpečnosť vášho dieťaťa. Okrem starostlivosti a vhodne zvoleného vybavenia by malo bezpečnosť zabezpečiť aj vhodne zvolené lyžiarske oblečenie. Detské lyžiarske bundy v našej ponuke spĺňajú všetky normy a bezpečnostné prvky. Detské lyžiarske bundy sú nielen v pestrých farbách, ale sú aj módne, moderné a predovšetkým technologicky vyspelé.

Základom funkčnosti a ochrany detskej lyžiarskej bundy je faktor zodpovedný za odolnosť voči vlhkosti. Túto funkciu zabezpečuje membrána v rôznych úrovniach. Dobre zvolená lyžiarska bunda pre dieťa by mala poskytovať pohodlie a úplnú voľnosť pohybu. Užitočná je aj možnosť nastavenia rukávov a objemu celej bundy, ako aj funkčné vrecká a reflexné prvky. Snehový pás zabráni vniknutiu snehu pri bližšom kontakte so svahom a slúži aj ako dodatočná izolácia.

Detské lyžiarske bundy z našej ponuky sa vyznačujú kvalitou a funkčnosťou. Vynikajúca precíznosť spracovania a použité materiály spolu s modernými technológiami spĺňajú najvyššie požiadavky a zaručujú, že malý lyžiar bude na svahu aj mimo neho dobre chránený.