Fischer RC4 Z11 GW

Viazanie RC4 Z11 je určené pre začínajúcich aj pokročilých lyžiarov. Okrem efektívneho prenosu energie z topánky na hranu lyže, čo je štandardná vlastnosť moderných viazaní, ponúka RC4 Z11 množstvo pokročilých konštrukčných prvkov. Nové päty SXG zaisťujú kompatibilitu s podrážkami Alpine a GripWalk, takže výmena topánok neznamená zmenu nastavení viazania. Jednoducho si pripnete lyže a pokračujete ďalej s vedomím, že sa môžete spoľahnúť na perfektnú polohu a pevné držanie topánok. Technológia Full Diagonal v odolných a stabilných predných častiach ponúka systém uvoľnenia vhodný na najrôznejšie horské dobrodružstvá - viazanie sa pri páde uvoľní horizontálne aj vertikálne. Tento pôsobivý súbor vlastností dopĺňa robustná konštrukcia a výnimočná všestrannosť.

VÝŠKA VIAZANIA SPIČKA 28 mm
VÝŠKA VIAZANIA PÄTA 31 mm
DIN 3 - 11
VÁHA VIAZANIA 1790g / kpl

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, znečistenia alebo opotrebovania topánky.

FULL DIAGONAL TOE
Funkcia Tyrolia Full Diagonal poskytuje inteligentné 180° spomalenie v horizontálnom aj vertikálnom smere, čím zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

ĽAHKÁ REGULÁCIA
Pomocou páčok pod prednou podrážkou a pätou možno nastavenia vykonať vo veľmi krátkom čase bez potreby náradia.

FRP
Štyri valčeky a popruh na pomoc pri uvoľnení z viazania v kritickom okamihu.