RSX 12 GW je viazanie s vysokým výkonom a bezpečnosťou. Presvedčí vás jednoduchým nasadzovaním a vyzliekaním a kompatibilitou s technológiou GripWalk. Vďaka technológii PowerRail ho možno namontovať na všetky lyže s továrensky namontovanou základňou PR Base. Technológia PowerRail poskytuje pocit pevnosti pod nohami v akomkoľvek teréne, so zvýšenou stabilitou a odolnosťou. Samozrejme, môžete sa spoľahnúť na jej jednoduchú manipuláciu, maximálnu flexibilitu a optimálny výkon. Špička TX vybavená systémom TRP a GripWalk AFS v kombinácii so šikmou pätou pomáhajú znižovať riziko zranenia. Nasadzovanie a uvoľňovanie je mimoriadne jednoduché vďaka trojdielnej päte.
S týmto viazaním ste už teraz víťazom. Naše viazanie Power Rail je možné namontovať na všetky lyže s továrenskou základňou.

V závislosti od roku výroby alebo preferovaného modelu lyží sa môže viazanie líšiť v dizajne.

VÝŠKA VIAZANIA SPIČKA 28 mm
VÝŠKA VIAZANIA PÄTA 33,5 mm
DIN 3.5 - 12
VÁHA 2000 g / kpl

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, znečistenia alebo opotrebovania topánky.

FULL DIAGONAL TOE
Funkcia Tyrolia Full Diagonal poskytuje inteligentné 180° spomalenie v horizontálnom aj vertikálnom smere, čím zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

ĽAHKÉ NASTAVENIE

Pomocou páčok pod prednou podrážkou a pätou možno nastavenia vykonať vo veľmi krátkom čase bez potreby náradia.

FRP
Štyri valčeky a popruh na pomoc pri uvoľnení z viazania v kritickom okamihu.