Dámske lyže Head Joy

JOY. THE WOMEN’S SKI.

Lyže vyrobené pre ženy. Nová kolekcia Joy je v každom ohľade jedinečným zariadením, ktoré je dokonale prispôsobené biomechanike ženského tela. Ponúka stabilitu, robustnosť a spoľahlivosť pre maximálny pôžitok z lyžovania. Od špičiek až po päty, maximálny výkon v ženskom dizajne.
Od skĺznice až po povrch, toto je kvintesencia dámskych lyží.

KTORÝ MODEL JOY JE PRE VÁS?

Každý model v tejto kolekcii pre dynamické lyžiarky bol individuálne navrhnutý tak, aby mal čo najuniverzálnejšie vlastnosti. Tieto lyže sú určené pre začiatočníčky aj skúsené lyžiarky a budú dobre fungovať na zjazdovke aj mimo nej.

HEAD PURE JOY

Lyže Head Pure Joy sú ideálne pre stredne pokročilých lyžiarov. Technológia Better Balance uľahčuje lyžovanie vo vyváženej polohe.

HEAD REAL JOY

Na lyžiach Real Joy sa lyžuje naozaj príjemne - vďaka technológii HEAD Better Balance a novej geometrii pre ľahšie začatie oblúka.

HEAD ABSOLUT JOY

Absolut Joy sú lyže určené pre širokú škálu lyžiarok s univerzálnym štýlom lyžovania. Spájajú v sebe všestranné vlastnosti a ovládateľnosť.

HEAD SUPER JOY

Vďaka novej geometrii, ľahkému jadru a technológii Better Balance sú lyže Super Joy plné energie a reakcie, ktoré sú určené na dynamický výkon v krátkych oblúkoch.....

5 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ LYŽE Z KOLEKCIE JOY!

TECHNOLÓGIE

Head EMC Technologia

EMC

EMC - Energy Management Circuit znižuje negatívne vibrácie, takže môžete plne dôverovať svojim lyžiam a sústrediť sa na pôžitok z lyžovania.
Head Graphene Technologia

GRAPHENE

Je to revolučný materiál našej doby. Je superľahký a zároveň superpevný a poskytuje neuveriteľné vlastnosti celému radu lyží JOY.
Head Lyt Tech Technologia

LYT TECH

Používame najľahší a najodolnejší materiál na svete, aby sme neustále porušovali konvencie. Tak sme prišli na technológiu LYT vyvinutú s jediným cieľom: bez námahy podávať vzrušujúci výkon.


PROTECTOR

Nové viazanie PROTECTOR dokáže znížiť sily pôsobiace na predný skrížený väz o viac ako 50 % pri páde dozadu s rotáciou. Lyže JOY sú kompatibilné s viazaním Protector.

"MODELY JOY SPĹŇAJÚ POTREBY ŽIEN JEDINEČNÝM SPÔSOBOM. POSKYTUJÚ PRÍJEMNÝ ZÁŽITOK Z JAZDY, ĽAHKO SA OVLÁDAJÚ A JAZDIA SKVELE - NAJMÄ VĎAKA NOVÝM FUNKCIÁM
A NOVÝM VÝVOJOVÝM PRVKOM, NA KTORÝCH SOM PRACOVALA SPOLU S TÍMOM HEAD."

ANNA VEITH
AMBASÁDORKA HEAD

LEGENDA TÍMU WORLDCUP REBELS
BÝVALÁ SVETOVÁ A OLYMPIJSKÁ ŠAMPIÓNKA.