Head Joy 11 GW

Objavte ľahkosť, akú ste pri vyrezávaní ešte nikdy nepocítili! JOY 11 GW SLR od spoločnosti Head je špecifické dámske viazanie, ktoré vám pomôže posunúť vaše lyžovanie na vyššiu úroveň. Nová trojdielna konštrukcia päty NX poskytuje efektívnejší prenos energie, lepšiu stabilitu a jednoduchší systém nastupovania a vystupovania - to nie je málo, keď sa nemôžete dočkať ďalšieho lyžiarskeho dobrodružstva. Viazanie je kompatibilné s podrážkami Alpine a GripWalk, čo znamená, že môžete používať jeden model viazania bez ohľadu na to, aké topánky si vyberiete - bez akýchkoľvek úprav alebo obmedzení. Doska JOY SLR PRO poskytuje lepšiu kontrolu v každom oblúku a jednoznačne znižuje únavu. A napokon, čo je najdôležitejšie, viazanie je vybavené osvedčenými riešeniami, ktoré zaručujú úplnú bezpečnosť.

VÝŠKA VIAZANIA 28 mm
DIN 3 - 11
VÁHA 1800g / kpl

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, nečistôt alebo opotrebovania topánky.

TRP TOE SYSTEM
Systém TRP so štyrmi valčekmi a klznými vložkami zabezpečuje 180° uvoľnenie a presné vycentrovanie lyžiarskej topánky. Systém TRP znižuje zaťaženie kolien a väzov a výrazne zlepšuje výkonnosť.