Head Joy 9 GW White

Spoločnosť Head vytvorila viazania pre náročné ženy. Menej námahy, viac zábavy, fantastický výkon: tak by sa dalo v skratke opísať viazanie JOY 9 GW SLR pre ženy a juniorské lyžiarky. Vďaka konštrukcii ľahkej ako pierko vám umožní užívať si lyžovanie po celý deň a ešte rýchlejšie sa dostať na vyššiu úroveň. Zároveň zvyšujú lyžiarsky výkon - môžete lyžovať dlhšie a bez námahy zvyšovať intenzitu svojich jázd. Vaše svaly zostanú svieže aj napriek tomu, že ste najazdili mnoho kilometrov zjazdoviek. JOY SLR PRO uľahčuje napredovanie v lyžovaní. Zlepšuje vašu pozíciu, poskytuje lepšie rozloženie sily a uľahčuje začatie oblúkov. Toto viazanie sa rozhodne oplatí vyskúšať. Ale pozor: JOY 9 GW SLR je návykový model!

V závislosti od roku výroby alebo modelu lyží, ktoré preferujete, sa konštrukcia viazania môže líšiť.

VÝSKA VIAZANIA 28 mm
DIN 2,5 - 9
VÁHA 1420g / kpl

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, nečistôt alebo opotrebovania topánky.

TRP TOE SYSTEM
Systém TRP so štyrmi valčekmi a klznými vložkami zabezpečuje 180° uvoľnenie a presné vycentrovanie lyžiarskej topánky. Systém TRP znižuje zaťaženie kolien a väzov a výrazne zlepšuje výkonnosť.