Head Performance

HEAD PERFORMANCE: SHAPE & SUPERSHAPE!

Objavte nový rozmer lyžovania s lyžami Head Performance! Sú určené pre tých, ktorí chcú na svahu kombinovať vynikajúcu kontrolu s dynamikou. V tejto skupine nájdete lyže vytvorené pre rekreačných aj pokročilých lyžiarov, ktorí hľadajú všestranné vybavenie, ktoré im umožní dosiahnuť nové hranice svojich schopností.

Či už ste fanúšikmi pohodového lyžovania na zjazdovke, alebo pretekárskeho zdolávania náročných strmých svahov - pripravte sa na nový rozmer výkonu.

Kategória Performance zahŕňa dve série:

Shape - všestrannosť a pohodlie vo všetkých podmienkach.

SuperShape - presnosť a maximálny výkon.

ČO STE SI VYBRALI?

                                                                                                                                 

KTORÝ MODEL SHAPE JE PRE MŇA TEN PRAVÝ?

HEAD SHAPE V2

Ľahké a priateľské. Lyže Shape V2 vám uľahčia zdokonaľovanie carvingových zručností a zvýšia vaše sebavedomie.

HEAD SHAPE V4

Vďaka jedinečnému 3D dizajnu a technológii HEAD LYT znižujúcej hmotnosť ponúkajú lyže Shape V4 výkon pre väčšiu istotu a rýchle zmeny hrán.

HEAD SHAPE e.V5

Nové lyže Shape e.V5 sa vyznačujú priateľskými vlastnosťami, ľahkou konštrukciou a technológiou EMC, ktorá tlmí negatívne vibrácie.

HEAD SHAPE e-V8

Lyže Shape e-V8 sa vyznačujú ľahkou a stabilnou konštrukciou . Ponúkajú vysokú všestrannosť a plynulú jazdu na upravených svahoch.

HEAD SHAPE e-V10

Nové all-mountain lyže Shape e-V10 ponúkajú špičkové technológie a priateľskú geometriu.

VYBRAŤ PRÍSLUŠENSTVO HEAD PERFORMANCE

 

                            

KTORÝ MODEL SUPERSHAPE JE PRE MŇA VHODNÝ?

Aby sa každý model Supershape dokázal vyrovnať s rôznymi podmienkami a rôznymi očakávaniami a preferenciami lyžiarov, má jedinečnú osobnosť. Jedno však majú spoločné - nech ich vezmete kamkoľvek, dajú zo seba všetko.

HEAD SUPERSHAPE E-MAGNUM

Supershape e-Magnum sú klasické all-mountain lyže s inovatívnymi technológiami EMC a Graphene - model vytvorený pre všestranných lyžiarov na svahu aj mimo neho.

HEAD SUPERSHAPE E-RALLY

Supershape e-Rally sú lyže vytvorené pre všestranných lyžiarov, ktorí hľadajú výkon a zábavu v každom teréne. Rovnako ako ostatné modely z rodiny Supershape sú vybavené inovatívnymi technológiami EMC a Graphene.

HEAD SUPERSHAPE E-ORIGINAL

Lyže Supershape e-Original s inovatívnymi technológiami EMC a Graphene sú modelom pre skúsených nadšencov carvingu a krátkych oblúkov.

HEAD SUPERSHAPE E-SPEED

Supershape e-Speed sú lyže s inovatívnymi technológiami EMC a Graphene - model vytvorený pre skúsených lyžiarov.

HEAD SUPERSHAPE E-TITAN

Hlboký sneh mimo upravených zjazdoviek? Pre lyže Supershape e-Titan so širšou geometriou to nie je problém. Ich technické vlastnosti sú ďalej vylepšené inovatívnymi technológiami EMC a Graphene.

Head EMC Technologia EMC
EMC - Energy Management Circuit znižuje negatívne vibrácie, takže môžete plne dôverovať svojim lyžiam a sústrediť sa na pôžitok z lyžovania.
Head Graphene Technologia

GRAPHENE

Je to revolučný materiál našej doby. Je superľahký a zároveň superpevný a poskytuje neuveriteľné vlastnosti celého radu Supershape.
Head Era 3.0 Technologia

ERA 3.0 S

Písmeno S pochádza zo slova "sport" a označuje vylepšenú verziu osvedčenej technológie HEAD. Model ERA 3.0 S kombinuje dokonalú rovnováhu konštrukcie rocker a camber pre športovú, dynamickú jazdu.


PROTECTOR

Nové viazanie PROTECTOR dokáže znížiť sily pôsobiace na predný skrížený väz o viac ako 50 % pri páde dozadu s rotáciou. Lyže Shape sú kompatibilné s viazaním Protector.