Bez ohľadu na to, či svoje dobrodružstvo s lyžovaním ešte len začínate, alebo ste skutočným lyžiarskym veteránom, kompletná sada lyžiarskeho oblečenia je určite niečo, bez čoho sa na svahoch nezaobídete. Lyžiarska bunda, nohavice a rukavice sú úplné minimum na to, aby ste na svahu strávili niekoľko hodín. Skutočný komfort, ktorý často neocenia začínajúci lyžiari, však poskytujú prvky ako termo oblečenie, lyžiarske ponožky či tzv. „druhá vrstva“.

Pri výbere lyžiarskeho oblečenia dbajte na jeho materiál, drobné detaily a predovšetkým použité technológie. Počnúc termoaktívnou bielizňou a končiac vonkajšou vrstvou bundy a nohavíc sa používa množstvo rôznych technológií vyvinutých odborníkmi, vedcami a vynikajúcimi hráčmi. Membrána je v lyžiarskom oblečení mimoriadne dôležitá, pretože zaisťuje priedušnosť, vodeodolnosť a vetruvzdornosť.

Široký výber lyžiarskeho oblečenia v TROJAN SPORT SK je starostlivo vybraný a zameraný na rôzne potreby našich zákazníkov. Výrobcovia, ktorým dôverujeme, nás dokážu prekvapiť novšími a inovatívnejšími riešeniami. Každá zo značiek (Fischer, Head, Salomon, X-Bionic, X-Socks, či Odlo), s ktorými spolupracujeme, svoje produkty sezónu od sezóny ešte viac vylepšuje a našim zákazníkom môžeme s ešte väčšou istotou ponúknuť vynikajúce lyžiarske oblečenie. .