Lyžiarské viazanie Fischer RX 13 GW

RX 13 GW je viazanie s vysokým výkonom a bezpečnosťou. Presvedčí vás svojím jednoduchým nasadzovaním a vyzliekaním a kompatibilitou s technológiou GripWalk. Vďaka technológii PowerRail možno viazanie RX 13 GW namontovať na všetky lyže s predinštalovanou základňou PR Base.
Viazanie RX 13 GW vás premení na all-mountain športovca. Vďaka technológii PowerRail budete mať pocit pevnej nohy v každom teréne, s lepšou stabilitou a odolnosťou. Samozrejme, môžete sa spoľahnúť na jeho jednoduchú manipuláciu, maximálnu flexibilitu a optimálny výkon. Špička RX s funkciou Full Diagonal release, systémom TRP a systémom GripWalk AFS v kombinácii so šikmou pätou pomáhajú znižovať riziko zranenia. Vstup a uvoľnenie sú mimoriadne jednoduché vďaka trojdielnej päte.

V závislosti od roku výroby alebo preferovaného modelu lyží sa viazanie môže líšiť dizajnom.

VÝŠKA VIAZANIA SPIČKA 28 mm
VÝŠKA VIAZANIA PÄTA 33,5 mm
DIN 4 - 13
VÁHA VIAZANIA 2000 g / kpl

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, znečistenia alebo opotrebovania topánky.

FULL DIAGONAL TOE
Funkcia Tyrolia Full Diagonal poskytuje inteligentné 180° spomalenie v horizontálnom aj vertikálnom smere, čím zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

ĽAHKÁ REGULÁCIA
Pomocou páčok pod prednou podrážkou a pätou možno nastavenia vykonať vo veľmi krátkom čase bez potreby náradia.

FRP
Štyri valčeky a popruh na pomoc pri uvoľnení z viazania v kritickom okamihu.

DIAGONALL HEEL

Vďaka systému Diagonal Hell má päta viazania možnosť uvoľniť topánku pri zaťažení päty v rovine 150 stupňov.