Lyžiarske viazanie Head PR 11 GW

Modulárna konštrukcia all-mountain viazania PR 11 GW je zárukou radosti z lyžovania - či už stojíte na lyžiach prvýkrát, alebo ste už pokročilý lyžiar. Okrem efektívneho prenosu energie z topánky na hranu lyže - čo je štandardná vlastnosť moderných viazaní - ponúka PR 11 GW množstvo pokročilých konštrukčných prvkov. Nové päty SXG zabezpečujú kompatibilitu s alpskými podrážkami a podrážkami GripWalk, takže výmena topánok neznamená zmenu nastavenia viazania. Jednoducho si pripnete lyže a pokračujete ďalej s vedomím, že sa môžete spoľahnúť na perfektnú polohu a pevné držanie topánok. Technológia Full Diagonal v odolných a stabilných predných častiach ponúka systém uvoľnenia vhodný na najrôznejšie horské dobrodružstvá - viazanie sa pri páde uvoľní horizontálne aj vertikálne. Tento pôsobivý súbor vlastností dopĺňa robustná konštrukcia a výnimočná všestrannosť.

Farby sa môžu líšiť v závislosti od modelu lyží alebo roku výroby.

VÝŠKA 31 mm
DIN 3 - 11
VÁHA VIAZANIA 1830g / kpl

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, nečistôt alebo opotrebovania topánky.

TRP TOE SYSTEM
Systém TRP so štyrmi valčekmi a klznými vložkami zabezpečuje 180° uvoľnenie a presné vycentrovanie lyžiarskej topánky. Systém TRP znižuje zaťaženie kolien a väzov a výrazne zlepšuje výkonnosť.

ĽAHKO NASTAVITEĽNÉ VIAZANIE
Pomocou páčok pod prednou podrážkou a pätou možno nastavenia vykonať vo veľmi krátkom čase bez potreby náradia.