Lyžiarske viazanie Head PRD 12 GW Black

Viazanie Head PRD 12 GW je najlepšou vstupenkou na pokročilé all-mountain lyžovanie. Technológia PowerRail ponúka vysokú odolnosť a ešte väčšiu stabilitu pri lyžovaní v akomkoľvek teréne. S viazaním PRD 12 sa môžete spoľahnúť na jednoduchú manipuláciu, maximálnu všestrannosť a optimálny výkon. Kompatibilita s podrážkami GripWalk znamená bezpečné uchytenie pre alpské podrážky (ISO 5355) aj podrážky GripWalk. Protišmyková doska AFS zaručuje konštantnú uvoľňovaciu silu a tiež rýchle a presné umiestnenie topánky do stredovej polohy. Výberom takéhoto viazania máte na dosah všetky horské oblasti.

V závislosti od roku výroby sa viazania môžu líšiť svojím dizajnom.

VÝŠKA VIAZANIA  33,5 mm
DIN 3,5 - 12
VÁHA VIAZANIA 2000g / kus

GRIPWALK
Viazanie je plne kompatibilné so systémom podrážky GripWalk a možno ho používať aj s tradičnými lyžiarskymi topánkami pre dospelých.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technológia AFS pomáha vysunúť topánku z viazania takmer bez trenia, čím poskytuje dodatočnú bezpečnosť v prípade náľadia, znečistenia alebo opotrebovania topánky.

FULL DIAGONAL TOE
Funkcia Tyrolia Full Diagonal poskytuje inteligentné 180° spomalenie v horizontálnom aj vertikálnom smere, čím zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

 

DIAGONALL HEEL
Vďaka rozsahu uvoľnenia sa diagonálna päta uvoľňuje priamo v smere pádu, čím sa ešte viac znižuje tlak na kolená a väzy.

 

TRP TOE SYSTEM
Systém TRP so štyrmi valčekmi a klznými vložkami zabezpečuje 180° uvoľnenie a presné vycentrovanie lyžiarskej topánky. Systém TRP znižuje zaťaženie kolien a väzov a výrazne zlepšuje výkonnosť.