Pánske lyžiarske bundy - Rossignol

Pánske lyžiarske bundy z našej ponuky splnia potreby každého lyžiara. Nezáleží na tom, či vaše lyžiarske dobrodružstvo práve začína alebo trvá už roky. Každá z pánskych lyžiarskych búnd v našej ponuke je vytvorená z vášne pre tento šport.

Pri výbere pánskej lyžiarskej bundy je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých faktorov, aby ste si mohli bundu prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Najdôležitejším faktorom je membrána, ktorá je zodpovedná za odolnosť bundy voči poveternostným vplyvom, t. j. za priedušnosť a nepremokavosť. Existuje niekoľko stupňov membrán z hľadiska vodotesnosti. Čím vyšší je rozsah membrán, tým vyššia je úroveň ochrany. Väčšina pánskych lyžiarskych búnd v našej ponuke je v kategórii 10 000 - 20 000, ktorá poskytuje najvyššiu možnú ochranu a dokonale si poradí aj v extrémnych podmienkach. Kvalita materiálov použitých v pánskych lyžiarskych bundách je tiež dôležitá a zohráva dôležitú úlohu. Moderné lyžiarske bundy sú vybavené inovatívnymi technológiami, pričom si zachovávajú ľahkosť, kvalitu a štýl. Za zmienku stoja aj také detaily, ako je snehový pás, nepremokavé zipsy, podlepené švy, systém vetrania, systém regulácie rukávov a spodného lemu, funkčné vrecká a dokonca aj reflexné prvky. Tieto detaily dopĺňajú vynikajúci výber pánskej lyžiarskej bundy.

Trojan Sport ponúka mnoho modelov búnd od najväčších lídrov vo svete lyžovania. Známe značky ako Fischer, Head a Salomon sú v našom obchode už mnoho sezón a ponúkajú záruku vysokej kvality a spokojnosti. Pánske lyžiarske bundy z našej ponuky sú výsledkom snahy o dokonalosť, precíznosti a starostlivosti profesionálov. Kompromisy tu neprichádzajú do úvahy.