Séria Curv dostáva nových členov rodiny, ktorí posúvajú všestrannosť na svahoch na novú úroveň!

Nové lyže Curv GT s E-Triple rádiusom ponúkajú dynamickejšie a prispôsobivejšie lyže, ktoré sú ideálne na širokú škálu štýlov zjazdoviek od krátkych až po dlhé oblúky. Okrem toho sú lyže Curv GT vybavené novou vrchnou vrstvou s geometrickou štruktúrou, ktorá znižuje poškriabanie a zvyšuje odolnosť. Lyže Curv GT zaujmú na tvrdých, upravených zjazdovkách, ako aj na mäkkých, vyjazdených tratiach a sú ideálnou hračkou pre náročných fanúšikov rýchlosti.

To však nie je všetko - pre tých, ktorí kladú väčší dôraz na udržateľnosť, ponúka Curv GT 85 Redefine absolútne špičkové vlastnosti s ekologickými materiálmi a lokálnou výrobou v Rakúsku.

Ponorte sa hlbšie do čerstvo novo navrhnutého radu The Curv Line!

Pozrite sa na model Curv GT 85 bližšie

The Curv GT Line Up


The Curv GT Redefine

Predstavujeme Fischer Curv GT Redefine, úplne nový koncept zameraný na udržateľnejšie lyžovanie.

Okrem trvalého záväzku spoločnosti Fischer k environmentálnej zodpovednosti, vrátane využívania geotermálneho tepla, solárnych panelov, ekologických obalov a mnohých ďalších opatrení, je Curv GT inováciou, ktorá má udržateľnosť preniesť až na samotný výrobok. Táto koncepčná lyža nie je len produktom, ale aj dôkazom odhodlania spoločnosti Fischer posúvať hranice ekologickej výroby. Lyže Curv GT nielenže minimalizujú svoju uhlíkovú stopu, ale ju aj nanovo definujú.

Starostlivým výberom udržateľných materiálov a zameraním sa na úsporné procesy CO2 sa spoločnosť Fischer usiluje o vytvorenie ekologickejších lyžiarskych konštrukcií. Lyže Curv GT sa vyrábajú lokálne, čím sa skracujú prepravné vzdialenosti a ďalej sa minimalizuje ich vplyv na životné prostredie.

Okrem toho, že lyže Curv GT Redefine sa kompletne vyrábajú v Rakúsku v energeticky efektívnom dodávateľskom reťazci, je Curv GT Redefine ďalším krokom smerom k výrobe lyží šetrnej k životnému prostrediu a zdrojom. Ekvivalent CO2 je auditovaný externými nezávislými agentúrami a pomáha porovnávať vplyv rôznych materiálov. V prípade lyží The Curv GT Redefine udržateľná verzia lyží bezpečne znižuje 36 % ekvivalentu CO2 vo všeobecnosti, 100 % v doske, 51 % v titanale a 25 % v kompozitoch v porovnaní s porovnateľnými lyžami. Cieľom do budúcnosti bude pokračovať v znižovaní týchto ekvivalentov CO2.

Pridajte sa k nám na ceste k ekologickejšej budúcnosti s lyžami Fischer Curv GT Redefine, kde sa udržateľnosť stretáva s inováciami na svahu.

Pozrite sa na model Curv GT Redefine bližšie

The Curv Line Up

AKO JEDNY Z MÁLA MÁME NIEKOĽKO MODELOV 2025  UŽ SKLADOM !!!

Pre viac info volajte + 421 949 789 535

e-mail: objednavky@trojansport.sk

objednavky.trojansport@gmail.com